Пневматична гвинтівка Beeman Mantis GR (10616GP-1)
Відео 1Фото 5 |
Beeman Mantis GR |
|
Потужна пневматична гвинтівка з газовою пружиною, адресована любителям розважальної стрільби та полювання на дрібну дичину. Завдяки механізму з газовою пружиною зброя може довго перебувати у зведеному стані без будь-яких збитків. Також подібна пружина має тривалий експлуатаційний ресурс. Стовбур у гвинтівки нарізний, кулі калібру 4.5 мм залишають його з початковою швидкістю польоту близько 365 м/с.
Взвод зброї у бойове положення необхідно здійснювати після кожного пострілу. Beeman Mantis GR має ергономічне ложе з удароміцного пластику з текстурними вставками. Також модель оснащена регульованим ударно-спусковим механізмом sportsman rs2, що передбачає можливість налаштовувати хід гачка та зусилля спуску на розсуд стрільця. Відкриті прицільні пристрої гвинтівки складаються з мушки і цілика з фібероптичними нитками для кращого прицілювання при поганому навколишньому освітленні. Опціонально на планку типу «ластівчин хвіст» 11 мм допускається встановлення зовнішнього оптичного прицілу (у стандартну комплектацію моделі оптика не входить).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beeman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beeman.
Купити Beeman Mantis GR
Усі ціни 9 →Beeman Mantis GR | 5 719 грн. |
Beeman Mantis GR | 5 720 грн. |
Пневматическая винтовка Beeman Mantis GR (10616GP) | 5 720 грн. |
Винтовка пневматическая Beeman Mantis GP (4,5мм), газовая пружина 220-1037 | 5 720 грн. |
Пневматична гвинтівка Beeman Mantis GR 365 м/с | 5 680 грн. |