Духова шафа Beko BIM 24400 ZGCS (7768386707)
Відео 1Фото 3 |
Beko BIM 24400 ZGCS |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beko BIM 24400 ZGCS
Усі ціни 21 →BEKO BIM24400ZGCS | 11 599 грн. |
Духова шафа BEKO BIM24400ZGCS | 15 326 грн. |
BEKO BIM24400ZGCS | 11 399 грн. |
BEKO BIM24400ZGCS | 12 999 грн. |
Духова шафа Beko BIM24400ZGCS | 13 134 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Beko BIM 24400 ZGCS
Ціни на Beko BIM 24400 ZGCS |
---|---|---|---|---|
Beko BIM 24400 GCS | від 11 999 грн. | 31 пропозиція | ||
Beko BIM 24400 ZGCS | від 11 390 грн. | 21 пропозиція | ||
Beko BIM 24400 BCS | від 13 899 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →