Плита Beko FSE 62120 DW білий
Відео 1Фото 2 |
Beko FSE 62120 DW білий білий нержавіюча сталь |
|
Класична газова плита з електричною духовкою, позиціонується виробником в середній ціновий сегмент. Відразу відзначимо, що модель цілком відповідає подібному позиціонуванню, оскільки володіє виключно класичним набором можливостей. Варильна поверхня з емальованим покриттям оснащена чотирма газовими конфорками зі сталевими гратами. Втім, завдяки спеціальній конструкції пальника споживають менше газу і дозволяють готувати швидше, відповідно до заяв виробника.
Також плита Beko FSE 62120 DW оснащена духовкою з корисним об'ємом 66 л.додаткове оснащення включає систему конвекції для рівномірного розподілу гарячого повітря по всьому об'єму робочої камери, а також традиційний електрогриль. Функція Booster забезпечує швидке нагрівання духовки, що в свою чергу істотно полегшує випічку. Користувач може легко і просто підтримувати духовку в чистоті завдяки системі очищення парою. Просто налийте трохи води в камеру і запустіть відповідну програму. Панель управління сформована з класичних поворотних перемикачів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Купити Beko FSE 62120 DW білий
Усі ціни 19 →Комбінована плита Beko FSE62120DW | 11 907 грн. |
Кухонная плита BEKO FSE62120DW | 11 994 грн. |
Плита комбинированная Beko FSE62120DW | 11 949 грн. |
Плита Beko FSE 62120 DW | 12 021 грн. |
Плита Beko FSE 62120 DW білий | 11 848 грн. |
Модификації Beko FSE 62120 DW
Ціни на Beko FSE 62120 DW |
---|---|---|---|---|
Beko FSE 62120 DW білий | від 11 559 грн. | 19 пропозицій | ||
Beko FSE 62120 DX нержавіюча сталь | від 13 296 грн. | 16 пропозицій |