Плита Beko FSM 52331 DW білий
Beko FSM 52331 DW білий 2020 рікавтопідпал білий нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beko FSM 52331 DW білий
Усі ціни 11 →Плита комбинированная Beko FSM52331DW | 16 226 грн. |
Плита Beko FSM 52331 DW | 15 820 грн. |
BEKO FSM52331DW | 17 122 грн. |
Плита Beko FSM 52331 DW білий | 13 729 грн. |
Комбінована плита Beko FSM52331DW | 13 699 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Beko FSM 52331 DW
Ціни на Beko FSM 52331 DW |
---|---|---|---|---|
Beko FSM 52331 DW білий | від 13 699 грн. | 11 пропозицій | ||
Beko FSM 52331 DXDT нержавіюча сталь | від 15 364 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →