Витяжка Beko HNT 61110 X нержавіюча сталь (8893093200)
Фото 4 |
Beko HNT 61110 X нержавіюча сталь 2020 рік нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beko HNT 61110 X нержавіюча сталь
Вытяжка Beko HNT61110XH | 4 340 грн. |
BEKO HNT61110XH | 4 760 грн. |
Витяжка Beko HNT 61110 XH | 4 180 грн. |
Витяжка Beko HNT61110X | 4 794 грн. |
Модификації Beko HNT 61110 X
Ціни на Beko HNT 61110 X |
---|---|---|---|---|
Beko HNT 61110 X нержавіюча сталь | від 4 180 грн. | 4 пропозиції | ||
Beko HNT 61110 BH чорний | від 7 201 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →