Мікрохвильова піч Beko MGF 20210 B чорний
Відео 1Фото 5 |
Beko MGF 20210 B 2021 рікавтоприготування нержавіюча сталь чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beko MGF 20210 B чорний
Усі ціни 6 →Мікрохвильовка з грилем Beko MGF20210B | 5 868 грн. |
Мікрохвильова піч Beko MGF20210B | 6 051 грн. |
BEKO MGF20210B | 6 520 грн. |
Мікрохвильова піч Beko MGF20210B | 5 940 грн. |
Мікрохвильова піч з грилем Beko MGF20210B | 5 050 грн. |
Мікрохвильова піч з грилем Beko MGF20210B | 6 060 грн. |
Відеоогляди
Модификації Beko MGF 20210 B
Ціни на Beko MGF 20210 B |
---|---|---|---|---|
Beko MGF 20210 X нержавіюча сталь | від 5 144 грн. | 13 пропозицій | ||
Beko MGF 20210 B чорний | від 5 050 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →