Холодильник Beko RCSA 406K31 XB нержавіюча сталь
Фото 3 |
Beko RCSA 406K31 XB нержавіюча сталь 2020 рік білий нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beko RCSA 406K31 XB нержавіюча сталь
Усі ціни 17 →Холодильник Beko RCSA406K31XB | 17 280 грн. |
Холодильник Beko RCSA 406K31XB | 20 088 грн. |
Холодильник Beko RCSA406K31XB | 19 027 грн. |
BEKO RCSA406K31XB | 16 997 грн. |
Холодильник beko rcsa 406k 31xb | 18 790 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Beko RCSA 406K31 XB
Ціни на Beko RCSA 406K31 XB |
---|---|---|---|---|
Beko RCSA 406K31 W білий | від 15 558 грн. | 39 пропозицій | ||
Beko RCSA 406K31 XB нержавіюча сталь | від 16 997 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →