Пірометр Benetech GM1850
Відео 2Фото 9 |
Benetech GM1850 max 1850 °Cmax 2200 °C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benetech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benetech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benetech GM1850
Усі ціни 17 →Пирометр Benetech 200-1850°C (GM1850) | 7 989 грн. |
Пирометр Benetech лазерный бесконтактный цифровой 200-1850°c (gm1850) | 8 288 грн. |
Лазерный бесконтактный цифровой пирометр 200-1850°C BENETECH GM1850 | 7 762 грн. |
Пирометр Benetech лазерный бесконтактный цифровой 200-1850°C (GM1850) | 8 117 грн. |
Пірометр Benetech RS232 200-1850 ° C 80:1 EMS = 0,1-1 (GM1850) | 7 762 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Benetech GM1850
Ціни на Benetech GM1850 |
---|---|---|---|---|
Benetech GM1850 | від 7 762 грн. | 17 пропозицій | ||
Benetech GM2200 | від 11 736 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →