Пірометр Benetech GM2200
Відео 2Фото 5 |
Benetech GM2200 max 1850 °Cmax 2200 °C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benetech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benetech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benetech GM2200
Усі ціни 7 →Пірометр Benetech професійний 200-2200°C GM2200 (GM2200) | 11 736 грн. |
Пірометр Benetech професійний 200-2200°C GM2200 (GM2200) | 11 736 грн. |
Benetech Пірометр Benetech професійний 200-2200°C GM2200 (GM2200) | 11 736 грн. |
Безконтактний інфрачервоний пірометр Benetech GM2200 | 11 736 грн. |
Безконтактний інфрачервоний термометр (пірометр), RS232 200-2200°C, 80:1, | 11 736 грн. |
Пірометр професійний 200-2200°C BENETECH GM2200 | 11 736 грн. |
Пірометр Benetech професійний 200-2200°C GM2200 (GM2200) | 17 118 грн. |
Відеоогляди
Модификації Benetech GM2200
Ціни на Benetech GM2200 |
---|---|---|---|---|
Benetech GM1850 | від 7 762 грн. | 17 пропозицій | ||
Benetech GM2200 | від 11 736 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →