Монітор BenQ BL2780T 27 " чорний
Фото 7 |
BenQ BL2780T 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити BenQ BL2780T 27 " чорний
Усі ціни 44 →BenQ 27" BL2780T (9H.LGYLB.QBE) Black BL2780T | 9 742 грн. |
TFT 27" BenQ BL2780T, IPS, D-Sub, HDMI 1.4, DP, Pivot, колонки, черный 9H. | 9 549 грн. |
Монітор BenQ BL2780T (9H.LGYLA.FBE) | 9 510 грн. |
Монитор BenQ BL2780T (9H.LGYLA.FBE) | 9 558 грн. |
РК монітор BenQ BL2780T (9H.LGYLB.QBE, 9H.LGYLB.CBE, 9H.LGYLA.FPE, 9H.LGYL | 9 450 грн. |
ще 20 пропозицій