Монітор BenQ EW3270U 32 " сріблястий (9H.LGVLA.TSE)
Відео 4Фото 8 |
31.5-дюймовий монітор з серії Video Enjoyment Monitor лізе зі шкіри геть, щоб глядачі перед його екраном отримали максимум задоволення при споживанні мультимедійного контенту. Принаймні, так заявляє виробник пристрою і підстав не довіряти йому немає. Судіть самі, у розпорядження моделі дісталася 4К-матриця типу VA з підтримкою HDR та поставленому на озброєння технологією Brightness Intelligence Plus.
Коло завдань останньої зводиться до адаптації поточних налаштувань відображення картинки згідно освітленості і колірної температури в приміщенні. Матриця забезпечує підтримку 10-бітного кольору на кожен канал без використання FRC. Ключова ставка в BenQ EW3270U зроблена на широке колірне охоплення (95 % простору DCI-P3) і наявність режиму Eye-Care, що дозволяє знизити навантаження на очі при тривалих посиденьках перед екраном монітора. Інтерфейсні роз'єми в арсеналі моделі представлені двома 2.0 HDMI, displayport 1.2 і USB-C (для виводу відеосигналу). Також в корпус монітора врізані 2-ватні динаміки, а наявність з фронту отворів під кронштейн VESA стандарту 100х100 мм дозволяє підвісити пристрій на стіну.
Купити BenQ EW3270U 32 " сріблястий
Усі ціни 9 →Монітор 31.5" BenQ EW3270U 4K VA 144 Гц pdiscount | 9 974 грн. |
BenQ EW3270U (9H.LGVLA.TSE) | 17 699 грн. |
Монітор 32" BenQ EW3270U Metallic Grey (9H.LGVLA.TSE) 4К UltraHD | 15 950 грн. |
Монітор BenQ 32" EW3270U Czarny (9HLGVLATSE) | 17 466 грн. |
BenQ 32" EW3270U Czarny (9HLGVLATSE) | 17 040 грн. |
"Монітор для задоволення»
BenQ EW3270U-це цікавий 32-дюймовий монітор, який входить в незвичайну лінійку моніторів BenQ Video Enjoyment Monitor (тобто монітори «для задоволення»). Це сімейство досить різноманітно і включає в себе моделі діагоналлю від 24 до 25 дюймів з найрізноманітнішою функціональністю. Герой сьогоднішнього огляду є єдиним представником цієї серії, який поєднує в собі 32-дюймову діагональ з роздільною здатністю 4K.
10-бітна матриця з натуральною передачею кольору
Матриця монітора належить до класу VA і забезпечує підтримку 10-бітного кольору на канал без застосування FRC. Виробник робить ставку на підтримку HDR і широкий колірний обхват (95% DCI-P3) з якісної заводської налаштуванням кольору. Особливо добре відкалібрований режим sRGB, на якому можна працювати з графікою і кольором прямо з «коробки». Щоб уникнути компромісів з матрицею виробник вирішив заощадити на деяких другорядних речах. Наприклад, функціональність підставки була зведена до мінімуму (регулюється тільки нахил). Та й занадто надійною її не назвеш. USB-хаб прибрали з метою економії. Пара вбудованих динаміків тут максимально проста і не претендує на подвиги. Зате є кріплення VESA для настінного монтажу і порт USB-C з DisplayPort ALT Mode для спрощеного підключення монітора до ноутбука.
Порт USB-C для підключення до ноутбука
На тлі інших недорогих моніторів BenQ EW3270U виділяється за рахунок пари незвичайних програмно-апаратних функцій. У режимі Smart Focus ви можете виділити необхідну область екрану, щоб зосередитися на контенті і вимкнути відволікаючий фон. Також в моніторі є простенький вбудований апскейлер, який штучно підвищує щільність пікселів зображення, щоб картинка з низькою роздільною здатністю виглядала більш чітко. Працює він цікавіше, ніж проста налаштування різкості, але до апскейлінга в сучасних телевізорах йому дуже далеко. Ах так, ще в BenQ EW3270U встановлений датчик освітлення, який підлаштовує підсвічування монітора під природне освітлення кімнати, щоб максимально знизити навантаження на очі.