Монітор BenQ EW3280U 32 " мідний
Відео 25Фото 9 |
Великий мультимедійний монітор з деталізованим 31,5-дюймовим тонкорамочним екраном 4к-дозволу, розширеним колірним охопленням, інтегрованою стереосистемою з сабвуфером (2х2 + 5 Вт) і повноцінною підтримкою зображень з розширеним динамічним діапазоном (HDR). Відрізняється високою роздільною здатністю матриці 3840х2160, хорошою передачею кольору (95% DCI-P3), точної заводської калібруванням і скромною споживаною потужністю (в середньому 33 Вт).
Позиціонується як професійний продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на використання в складі графічних робочих станцій. Буде корисний в процесах обробки різного цифрового фото/аудіо / відеоконтенту. Може використовуватися в складі конфігурацій для 3D-моделювання, розробки/тестування програмного забезпечення та інженерних CAD/CAE-систем. Пристойна деталізація напівглянцевого екрану (137 ppi) забезпечує чітке і рівне зображення без кристалічного ефекту, видимої оком пікселізації і «драбинок» на похилих лініях. В основі екрану використана 10-бітна (8-bit+FRC) IPS-матриця з яскравим WLED-підсвічуванням (до 400 кд/м2). Обладнаний портами 2хhdmi 2.0, DisplayPort 1.4 і USB-C (DisplayPort Alt Mode). Легко підключається до PC і ноутбуків/системних блоків Apple Mac.
Купити BenQ EW3280U 32 " мідний
Усі ціни 35 →Монітор 32" BENQ EW3280U (9H.LJ2LA.TPE) | 23 689 грн. |
Монитор BenQ EW3280U Metallic Brown (9H.LJ2LA.TBE, 9H.LJ2LA.TPE) | 21 797 грн. |
РК монітор BenQ EW3280U Metallic Brown (9H.LJ2LA.TBE, 9H.LJ2LA.TPE) | 21 468 грн. |
Монітор BenQ EW3280U Metallic Brown (9H.LJ2LA.TBE, 9H.LJ2LA.TPE) | 21 797 грн. |
Монитор BENQ EW3280U Metallic Brown-Black (9H.LJ2LA.TBE) | 21 722 грн. |