Монітор BenQ GW2790QT 27 "
Фото 9 |
BenQ GW2790QT 27 "
27 "31.5 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити BenQ GW2790QT 27 "
Усі ціни 46 →BenQ 27" GW2790QT White GW2790QT | 14 288 грн. |
TFT 27" BenQ GW2790QT, IPS, QHD, 75 Гц, HDMI, DP, USB-C, HAS, колонки, бел | 13 970 грн. |
Монітор BenQ GW2790QT (9H.LLGLA.TBE) | 13 650 грн. |
Монітор BenQ GW2790QT (9H.LLGLA.TBE) | 13 926 грн. |
Монитор BenQ GW2790QT (9H.LLGLA.TBE) | 13 978 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації BenQ GW2790QT
Ціни на BenQ GW2790QT |
---|---|---|---|---|
BenQ GW2790QT 27 " | від 13 300 грн. | 47 пропозицій | ||
BenQ GW3290QT 31.5 " | від 16 719 грн. | 55 пропозицій |