Монітор BenQ Mobiuz EX2710Q 27 " чорний
Відео 19Фото 7 |
Ігровий 27-дюймовий монітор бренду BenQ можна зарахувати до рішень середнього цінового сегмента. Модель здатна виводити зображення з роздільною здатністю 2560x1440 пікселів, при цьому розмір пікселя становить відносно невеликі 0.23 мм. Дисплей базується на 8-бітній IPS-матриці, яка поєднує відмінну оглядовість з якісною передачею кольору (побічно це підтверджує колірне охоплення в 99% простору sRGB і 95% - DCI P3) при скромній контрастності - 1000:1.
Монітор BenQ Mobiuz EX2710Q у звичайних умовах не надто яскравий (до 250 ніт), але пікові значення при відтворенні HDR-контенту можуть досягати значення в 400 кд/м², завдяки чому пристрій і відповідає стандарту DisplayHDR 400. Геймерську спрямованість підтверджує відгук сірого до сірого, частота оновлення 165 Гц, підтримка технології синхронізації AMD FreeSync Premium, а також наявність функції висвітлення темних сцен Black eQualizer. Стильна і масивна підставка підтримує регулювання по висоті. Крім того є USB-хаб 3.0 (пара портів із швидкою зарядкою). До характерних фішок для всіх пристроїв фірмового сімейства Mobiuz також належить наявність вбудованого саундбару treVolo з 5-ватним сабом та парою динаміків на 4 Вт.
Купити BenQ Mobiuz EX2710Q 27 " чорний
Усі ціни 52 →BenQ 27" EX2710Q (9H.LK4LA.TBE) Black/Silver 9H.LK4LA.TBE | 12 432 грн. |
Монітор ігровий 27" BENQ EX2710Q Grey (9H.LK4LA.TBE) | 15 689 грн. |
Монітор 27" BenQ Gaming EX2710Q 2K IPS 165 Гц pdiscount | 8 799 грн. |
Benq Mobiuz EX2710Q (9HLK4LATBE) | 11 599 грн. |
Монитор BenQ EX2710Q (9H.LK4LA.TBE) | 12 197 грн. |