Монітор BenQ Mobiuz EX3210U 32 " (9H.LKHLB.QBE)
Відео 18Фото 6 |
Купити BenQ Mobiuz EX3210U 32 "
Усі ціни 10 →Монітор BenQ EX3210U (9H.LKHLB.QBE) | 31 470 грн. |
Монітор 32" BenQ EX3210U 4K IPS 144 Гц pdiscount | 21 659 грн. |
BenQ EX3210U (9H.LKHLB.QBE) | 43 790 грн. |
Монітор Benq 32" MOBIUZ EX3210U (9HLKHLBQBE) | 43 747 грн. |
Benq 32" MOBIUZ EX3210U (9HLKHLBQBE) | 42 680 грн. |
Створи свою реальність
Монітор BenQ Mobiuz EX3210U поєднав у собі багато особливостей і здатний надати користувачеві цікавий функціонал та варіативність налаштування. По-перше, реалізовані технології захисту зору (Low Blue Light та Brightness Intelligence Plus), які отримали сертифікацію TÜV Rheinland. Незалежно від рівня зовнішнього освітлення картинка на екрані буде максимально адаптована під комфортне сприйняття без навантаження на очі. По-друге, можна створити кілька шаблонів налаштувань під різні стилі використання (ігри різних жанрів, робота з таблицями та текстом, перегляд фільмів, веб-серфінг) та перемикати їх через екранне меню. По-третє, BenQ Mobiuz EX3210U встановлена акустична система 2.1 (сабвуфер 5 Вт + 2 колонки по 2 Вт) з технологією Bongiovi DPS, яка збільшує об'ємність звуку, глибину басів. Таким чином, створюється ефект присутності, що доповнює візуальні відчуття.
Підключення здійснюється через цифрові роз'єми HDMI і DP, тому стабільний сигнал високої роздільної здатності зберігається при синхронізації з комп'ютером, ноутбуком і ігровими приставками XBox і Sony Playstation.
Знайди деталі, що бракують
Монітор відноситься до ігрового класу, тому якість картинки тут краща, ніж у багатьох сучасних телевізорів. Завдяки IPS матриці з роздільною здатністю 4К, колірним охопленням DCI P3 98% і підтримкою DisplayHDR 600 деталізація об'єктів і точність передачі відтінків тут на дуже високому рівні. Навіть найтемніші ділянки набувають чітких обрисів, що неможливо реалізувати на звичайних телевізорах і моніторах без підтримки HDR. У поєднанні з хорошим відгуком MPRT (1 мс), частотою 144 Гц і сумісністю з технологією AMD FreeSync Premium Pro кожна секунда кожен кадр будуть точно промальовані без ймовірності появи спотворень, розривів і шлейфів. Користувач зможе розглянути процес переміщення та зміни властивостей об'єктів у деталях, отримуючи максимальну інформативність під час трансляції фільмів чи ігрового процесу.
Приємні бонуси
Як бонус виробник пропонує функціональний пульт ДК. Можна віддалено змінювати звукові шаблони, регулювати гучність та яскравість, активувати ігрові режими та HDR. Користувач може підключити одночасно 4 зовнішні накопичувачі завдяки вбудованому високошвидкісному USB-хабу.
Модификації BenQ Mobiuz EX3210U
Ціни на BenQ Mobiuz EX3210U |
---|---|---|---|---|
BenQ Mobiuz EX2710U 27 " | від 27 599 грн. | 38 пропозицій | ||
BenQ Mobiuz EX3210U 32 " | від 21 659 грн. | 10 пропозицій |