Монітор BenQ Zowie XL2411K 24 " чорний (9H.LJPLB.QBE)
Відео 16Фото 6 |
Стильний 24-дюймовий монітор для геймерів, які люблять динамічні ігри, що вимагають високої частоти оновлення екрану і максимально чіткої візуалізації швидкого руху. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2020 року, орієнтований на звичайних геймерів і початківців кіберспортсменів, що спеціалізуються на змагальних шутерах. Ключовими перевагами цієї моделі є надшвидка матриця типу TN-c часом відгуку 1 мс і підвищена до 144 Гц частота оновлення екрану, що гарантує відмінну плавність динамічних сцен.
Така матриця має підвищену яскравість 320 кд/м², стандартну статичну контрастність 1000:1 і прийнятні кути огляду (170° горизонталь/160° вертикаль). Заявлена щільність пікселів (91 ppi) забезпечує хорошу деталізацію, а 8-бітна глибина кольору (6-bit + FRC) – прийнятну перенесення кольорів. Монітор BenQ Zowie XL2411K обладнаний багатофункціональної повноповоротною підставкою, забезпечує настройку положення по висоті, куту нахилу і куту повороту (вправо-вліво від -45° до +45°). Також можлива швидка зміна орієнтації екрану з альбомної на книжкову. Підключення до персонального комп'ютера, ноутбука або ігрової консолі здійснюється з допомогою інтерфейсних портів HDMI (2хHDMI 1.4 + HDMI 2.0) і Display Port 1.2. Підтримується фірмова технологія підвищення чіткості DyAc і режим освітлення тіней Black eQualizer.
Купити BenQ Zowie XL2411K 24 " чорний
Усі ціни 55 →BenQ 24" XL2411K (9H.LJPLB.QBE) Dark Grey 9H.LJPLB.QBE | 8 363 грн. |
Монітор ігровий 24" BENQ XL2411K Dark Grey (9H.LJPLB.QBE) | 8 249 грн. |
TFT 24" BenQ ZOWIE XL2411K, 144Гц, HDMI 1.4 x2, HDMI 2.0, DP 1.2, DyAc™, P | 8 340 грн. |
РК монітор Zowie XL2411K Dark Grey (9H.LJPLB.QBE) | 8 253 грн. |
Монітор BenQ XL2411K Dark Grey (9H.LJPLB.QBE) | 8 389 грн. |