Набір посуду Benson BN-206
Фото 6 |
Benson BN-206 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-206
Усі ціни 9 →Набір каструль Benson 8 предметів з нержавіючої сталі (BN-206) | 1 850 грн. |
Набір каструль Benson BN-206 4 в 1 з нержавіючої сталі з індукційним дном | 2 175 грн. |
Кухонний посуд Benson BN-206 8пр | 2 241 грн. |
Набір каструль 2.1л, 2.9л, 3.9л, 6.5л із нержавіючої сталі Benson BN-206 ( | 1 976 грн. |
Набір каструль посуду 2.1 л, 2.9 л, 3.9 л, 6.5 л з нержавіючої сталі Benso | 2 199 грн. |
ще 4 пропозиції
Комплектація:
- Каструля з кришкою 16 см, об'ємом 2.1 л
- Каструля з кришкою 18 см, об'ємом 2.9 л
- Каструля з кришкою 20 см, об'ємом 3.9 л
- Каструля з кришкою 24 см, об'ємом 6.5 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →