Набір посуду Benson BN-293
Фото 3 |
Benson BN-293 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-293
Кухонний посуд Benson BN-293 12пр | 4 362 грн. |
Набір каструль 1.9л, 2.6л, 3.6л, 6.1л із нержавіючої сталі Benson BN-293 ( | 3 599 грн. |
Набір посуду Benson BN-293 з нержавіючої сталі з 5 шаровим дном на 12 пред | 4 968 грн. |
Набір посуду з нержавіючої сталі з 5 шаровим дном на 12 предметів Benson B | 4 968 грн. |
Комплектація
- Ківш з кришкою 1.9 л
- Каструля з кришкою 1.9 л
- Каструля з кришкою 2.6 л
- Каструля з кришкою 3.6 л
- Каструля з кришкою 6.1 л
- Сковорідка з кришкою 24x9.5 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →