Ківш Benson BN-302
Фото 3 |
Benson BN-302 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-302
Ковшик із кришкою Benson BN-302 1,5 л 16 см | 623 грн. |
Ківш Benson 1.5л із кришкою гранітне покриття (BN-302) | 740 грн. |
Ковшик із кришкою Benson BN-302 (16см/1.5л) | 801 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →