Каструля Benson BN-305
Фото 5 |
Benson BN-305 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-305
Усі ціни 11 →Каструля із кришкою та мармуровим покриттям Benson BN-305 2,2 л 20 см | 690 грн. |
Каструля Benson 2.2л з кришкою та мармуровим покриттям (BN-305) | 770 грн. |
Котел - каструля, 2 літри 20 см з антипригарним покриттям Benson BN-305 | 785 грн. |
Котел Benson BN-305 (2.2л/20см) | 750 грн. |
Каструля Benson BN-305 з кришкою 2.2 л з мармуровим антипригарним покриття | 737 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Benson BN-305
Ціни на Benson BN-305 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-305 | від 567 грн. | 11 пропозицій | ||
Benson BN-306 | від 658 грн. | 22 пропозиції | ||
Benson BN-307 | від 758 грн. | 16 пропозицій | ||
Benson BN-308 | від 1 050 грн. | 9 пропозицій | ||
Benson BN-309 | від 1 050 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →