Каструля Benson BN-306
Фото 5 |
Benson BN-306 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-306
Усі ціни 13 →Каструля (казан) з мармуровим покриттям 3,2 літра BN-306 | 855 грн. |
Каструля з мармуровим антипригарним покриттям 3,2 л Benson Кругла каструля | 815 грн. |
Каструля зі скляною кришкою та мармуровим антипригарним покриттям Benson B | 794 грн. |
Каструля із кришкою та мармуровим покриттям Benson BN-306 3,2 л 22 см | 801 грн. |
Каструля-казан Benson 3.2 л з кришкою з мармуровим покриттям (BN-306) | 825 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Benson BN-306
Ціни на Benson BN-306 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-305 | від 567 грн. | 10 пропозицій | ||
Benson BN-306 | від 658 грн. | 19 пропозицій | ||
Benson BN-307 | від 758 грн. | 14 пропозицій | ||
Benson BN-308 | від 1 050 грн. | 8 пропозицій | ||
Benson BN-309 | від 1 050 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →