Каструля Benson BN-315
Фото 3 |
Benson BN-315 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-315
Усі ціни 11 →Каструля з кришкою 20 см Benson BN-315 з гранітним покриттям об'ємом 2.2л | 755 грн. |
Каструля із кришкою та гранітним покриттям Benson BN-315 2,2 л 20 см | 753 грн. |
Каструля-казан Benson 2.2л з гранітним покриттям та кришкою (BN-315) | 820 грн. |
Каструля Benson BN-315 (2.2л) | 824 грн. |
Каструля Benson BN-315 з кришкою 2.2 л з антипригарним покриттям | 796 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Benson BN-315
Ціни на Benson BN-315 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-315 | від 702 грн. | 11 пропозицій | ||
Benson BN-316 | від 715 грн. | 10 пропозицій | ||
Benson BN-317 | від 812 грн. | 12 пропозицій | ||
Benson BN-318 | від 890 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-319 | від 1 250 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →