Каструля Benson BN-317
Фото 3 |
Benson BN-317 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-317
Усі ціни 9 →Каструля Benson казан з антипригарним гранітним покриттям 4.2 л. Котел зі | 1 050 грн. |
Каструля із кришкою та гранітним покриттям Benson BN-317 4,2 л 24 см | 1 017 грн. |
Каструля Benson BN-317 (4.2л) | 1 100 грн. |
Каструля Benson BN-317 з кришкою 4.2 л з антипригарним покриттям | 1 067 грн. |
Каструля Benson BN-317 4,2 л 24 см з кришкою та гранітним антипригарним по | 1 150 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Benson BN-317
Ціни на Benson BN-317 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-315 | від 702 грн. | 9 пропозицій | ||
Benson BN-316 | від 715 грн. | 9 пропозицій | ||
Benson BN-317 | від 812 грн. | 9 пропозицій | ||
Benson BN-318 | від 890 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-319 | від 1 250 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →