Набір посуду Benson BN-331
Фото 3 |
Benson BN-331 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-331
Усі ціни 9 →Набір каструль з гранітним покриттям Benson BN-331 6 предметів | 3 082 грн. |
Набір каструль Benson 6 предметів з гранітним покриттям та кришками (BN-33 | 2 799 грн. |
Набір каструль Benson BN-331 прямокутної форми з гранітним покриттям | 2 925 грн. |
Каструлі з кришкою Benson BN-331 6пр. | 3 362 грн. |
Набір каструль з мармуровим покриттям Benson BN-331 | 2 421 грн. |
ще 4 пропозиції
Комплектація:
- Каструля з кришкою 20 см, висота стінок 9.5 см, об'єм 3.0 л
- Каструля з кришкою 24 см, висота стінок 11 см, об'єм 5.1 л
- Каструля з кришкою 28 см, висота стінок 12 см, об'єм 7.0 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →