Набір посуду Benson BN-346
Фото 3 |
Benson BN-346 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-346
Набір посуду з мармуровим покриттям Benson BN-346 7 предметів | 3 451 грн. |
Набір посуду Benson 7 предметів з мармуровим покриттям зі сковородкою (BN- | 3 100 грн. |
Набір каструль з кришками Benson з мармуровим покриттям на 7 предметів BN- | 3 760 грн. |
Набір каструль і сковорода з антипригарним мармуровим покриттям на 7 предм | 4 331 грн. |
Набір каструль Benson BN-346 з мармуровим покриттям на 7 предметів | 4 331 грн. |
Комплектація:
- Сковорода 24 см
- Каструля з кришкою 2.5 л
- Каструля з кришкою 4.5 л
- Каструля з кришкою 6.8 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →