Сковорідка Benson BN-512 26 см
Benson BN-512 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-512 26 см
Усі ціни 6 →Сковорода з антипригарним гранітним покриттям 26*6 см. Benson BN-512 | 675 грн. |
Сковорода Benson BN-512 з антипригарним покриттям 26 x 6 см | 690 грн. |
Сковорода/Пательня Benson BN-512 26см з антипригарним гранітним покриттям | 750 грн. |
Сковорода Benson BN-512 26см з антипригарним гранітним покриттям і індукці | 835 грн. |
Сковорода з антипригарним гранітним покриттям 26*6 см Benson BN-512 | 506 грн. |
Сковорода/Пательня Benson BN-512 26см з антипригарним гранітним покриттям | 780 грн. |
Модификації Benson BN-512
Ціни на Benson BN-512 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-510 22 см | від 550 грн. | 4 пропозиції | ||
Benson BN-511 24 см | від 469 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-512 26 см | від 506 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-513 28 см | від 737 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →