Сковорідка Benson BN-541 22 см
Benson BN-541 22 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-541 22 см
Усі ціни 6 →Сковорода з кришкою Benson BN-541 22 см гранітне покриття Сіра пательня дл | 835 грн. |
Сковорідка з кришкою BENSON BN-541 (22см) | 873 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-541 з антипригарним покриттям 22 x 4.5 см | 855 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-541 22 см гранітне покриття Сіра сковорода д | 900 грн. |
Сковорода з кришкою 22 см Benson BN-541 | 799 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-541 22 см гранітне покриття Сіра | 799 грн. |
Модификації Benson BN-541
Ціни на Benson BN-541 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-541 22 см | від 799 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-540 28 см | від 933 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →