Сковорідка Benson BN-542 24 см
Фото 3 |
Benson BN-542 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-542 24 см
Усі ціни 9 →Сковорода Benson 24 см з кришкою та гранітним покриттям (BN-542) | 880 грн. |
Сковорода з антипригарним покриттям Benson Сковорідка з кришкою для всіх в | 989 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-542 з антипригарним покриттям 24 x 4.8 см | 973 грн. |
Сковорода гранітна 24 см з кришкою Benson BN-542 | 799 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-542 24 см гранітне покриття Сіра сковорода д | 945 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Benson BN-542
Ціни на Benson BN-542 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-542 24 см | від 727 грн. | 9 пропозицій | ||
Benson BN-543 26 см | від 950 грн. | 9 пропозицій | ||
Benson BN-544 28 см | від 1 050 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →