Сковорідка для млинців Benson BN-553 бордовий
Benson BN-553 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-553 бордовий
Усі ціни 8 →Сковорода для млинців з гранітним покриттям Benson BN-553 діаметр 24см ско | 605 грн. |
Сковорода Benson 24 см для млинців із гранітним покриттям (BN-553) | 499 грн. |
Сковорода для млинців Benson BN-553 антипригарне покриття 24 см + SOFT TOU | 599 грн. |
Сковорода для млинців 24 см з мармуровим антипригарним покриттям Веnsоn ВN | 530 грн. |
Сковорода для млинців Benson BN-553 антипригарне покриття 24 см + SOFT TOU | 450 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →