Сковорідка Benson BN-574 24 см
Фото 3 |
Benson BN-574 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-574 24 см
Сковорода Benson 24*5см з кришкою і гранітним покриттям (BN-574) | 675 грн. |
Сковорода універсальна з кришкою Benson BN-574 (24см) | 687 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-574 з антипригарним покриттям 24 x 5 см | 690 грн. |
Модификації Benson BN-574
Ціни на Benson BN-574 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-574 24 см | від 675 грн. | 3 пропозиції | ||
Benson BN-575 26 см | від 737 грн. | 3 пропозиції | ||
Benson BN-576 28 см | від 780 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →