набір для барбекю BergHOFF 1103000
BergHOFF 1103000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF 1103000
Усі ціни 6 →Набор для барбекю Berghoff 3 пр. 1103000 1103000 | 1 999 грн. |
Набор для барбекю BergHoff Essentials 3 предмета 1103000 | 1 999 грн. |
Набір для барбекю BergHOFF Essentials з 3 предмета (1103000) | 1 999 грн. |
Набір для барбекю BergHOFF 1103000 | 1 999 грн. |
Набір для барбекю Berghoff 3 предмети 1103000 | 1 999 грн. |
Набір для барбекю Essentials, 3 пр. BergHOFF 1103000 Код: 011286 | 1 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →