Кухарський набір BergHOFF Essentials 1307010
Фото 4 |
BergHOFF Essentials 1307010 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Essentials 1307010
Набор кухонных аксессуаров Berghoff Essentials New 7 пр 1307010 | 5 199 грн. |
Кухонний набір BergHOFF Essentials new з 7 предметів (1307010) | 5 199 грн. |
Набір кухонних аксесуарів BergHOFF Essentials 7 предметів (1307010) | 5 979 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →