Кухарський набір BergHOFF Essentials 1308055
Фото 10 |
BergHOFF Essentials 1308055 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Essentials 1308055
Набор кухонных принадлежностей Berghoff Essentials 8 пр. 1308055 1308055 | 3 699 грн. |
Кухонний набір BergHOFF Essentials з 8 предметів (1308055) | 3 699 грн. |
Набір кухонних аксесуарів BergHOFF Essentials 8 предметів (1308055) | 4 254 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →