Каструля BergHOFF Gem 2307310
Фото 5 |
BergHOFF Gem 2307310 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Gem 2307310
Кастрюля с крышкой Berghoff Gem 4,9 л 2307310 | 3 399 грн. |
Каструля BERGHOFF GEM з антиприг. покриттям, діам. 24 см, 4,9 л (2307310) | 3 399 грн. |
Каструля BergHOFF BergHOFF Gem 4.9 л (2307310) | 3 399 грн. |
Набор кастрюль BergHOFF Gem 2307319-2307310-2307309-2307311 | 13 756 грн. |
Каструля Berghoff Gem 4,9 л 24 см антипригарна (2307310) | 3 909 грн. |
Модификації BergHOFF Gem 2307310
Ціни на BergHOFF Gem 2307310 |
---|---|---|---|---|
BergHOFF Gem 2307309 | від 2 739 грн. | 6 пропозицій | ||
BergHOFF Gem 2307310 | від 3 399 грн. | 8 пропозицій | ||
BergHOFF Gem 2307311 | від 4 019 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →