Сковорідка BergHOFF Leo Cast 3950296 20 см
Фото 3 |
BergHOFF Leo Cast 3950296 20 см24 см |
|
Рекомендується мити вручну.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Cast 3950296 20 см
Сковорода с антипригарным покрытием BergHOFF LEO STONE 20 см 3950296 | 1 159 грн. |
Berghoff Сковорода BergHOFF з антипригарним покриттям LEO STONE діам 20 см | 1 159 грн. |
Сковорода BergHOFF Leo Stone з антипригарним покриттям 20 см 1.2 л (395029 | 1 159 грн. |
Сковорода Berghoff Leo Stone 20 см антипригарна (3950296) | 1 333 грн. |
Модификації BergHOFF Leo Cast 3950296
Ціни на BergHOFF Leo Cast 3950296 |
---|---|---|---|---|
BergHOFF Leo Cast 3950296 20 см | від 1 159 грн. | 5 пропозицій | ||
BergHOFF Leo Cast 3950297 24 см | від 1 399 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →