Сковорідка BergHOFF Leo Cast 3950297 24 см
Фото 3 |
BergHOFF Leo Cast 3950297 20 см24 см |
|
Рекомендується мити вручну.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Cast 3950297 24 см
Сковорода с антипригарным покрытием BergHOFF LEO STONE 24 см 3950297 | 1 399 грн. |
Сковорода BergHOFF Leo Stone з антипригарним покриттям 24 см 2 л (3950297) | 1 399 грн. |
Сковорода Berghoff Leo Stone 24 см антипригарна (3950297) | 1 609 грн. |
Модификації BergHOFF Leo Cast 3950297
Ціни на BergHOFF Leo Cast 3950297 |
---|---|---|---|---|
BergHOFF Leo Cast 3950296 20 см | від 1 159 грн. | 5 пропозицій | ||
BergHOFF Leo Cast 3950297 24 см | від 1 399 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →