Каструля-пароварка Bergner BG-6521
Bergner BG-6521 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergner BG-6521
Каструля-пароварка Bergner Gourmet, 2.2 л (BG-6521) | 1 412 грн. |
Каструля Bergner Gourmet з пароваркою 2.2 л (BG-6521) | 1 402 грн. |
Кастрюля Bergner Gourmet с пароваркой 2.2 л (BG-6521) | 1 402 грн. |
Bergner 2.2 л (BG-6521) 2.2л(BG-6521) | 1 415 грн. |
Каструля-пароварка Bergner Gourmet 2.2 л (BG-6521) | 1 525 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →