Каструля Bergner BGIC-3621
Bergner BGIC-3621 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergner BGIC-3621
Усі ціни 8 →Каструля зі скляною кришкою Bergner Infinity Chefs Vita, 24 см, 4 л (BGIC- | 1 715 грн. |
Кастрюля Bergner Infinity Chefs Vita 4 л 24 см (BGIC-3621) | 1 562 грн. |
Каструля Bergner Infinity Chefs Vita 4 л 24 см (BGIC-3621) | 1 562 грн. |
Bergner 4 л (BGIC-3621) 4л(BGIC-3621) | 1 715 грн. |
Bergner BGIC-3621 | 1 700 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Bergner BGIC-3621
Ціни на Bergner BGIC-3621 |
---|---|---|---|---|
Bergner BGIC-3620 | від 1 222 грн. | 9 пропозицій | ||
Bergner BGIC-3621 | від 1 366 грн. | 9 пропозицій | ||
Bergner BGIC-3622 | від 2 085 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →