Сковорідка Berlinger Haus Aquamarine BH-1872 28 см
Фото 4 |
Berlinger Haus Aquamarine BH-1872 |
|
Підставка в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Aquamarine BH-1872 28 см
Усі ціни 6 →Сковорода звичайна Berlinger Haus BH-1872 | 670 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Aquamarine Metallic Line 28 см (BH-1872) BH-1872 | 719 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Metallic Line Aquamarine Edition 28 см (BH-1872) | 715 грн. |
Сковорода звичайна Berlinger Haus BH-1872 | 804 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Aquamarine Metallic Line 28 см BH1872 | 939 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Aquamarine Metallic Line 28 см (BH-1872) | 719 грн. |
Модификації Berlinger Haus Aquamarine BH-1872
Ціни на Berlinger Haus Aquamarine BH-1872 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Aquamarine BH-1870 20 см | від 445 грн. | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-1871 24 см | від 579 грн. | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-1872 28 см | від 670 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →