Набір посуду Berlinger Haus Aquamarine BH-7031
Відео 1Фото 9 |
Berlinger Haus Aquamarine BH-7031 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Aquamarine BH-7031
Набір посуду Berlinger Haus Metallic Line Aquamarine Edition (BH-7031) | 5 999 грн. |
Набір каструль і сковорідок Berlinger Haus Lumarko Zestaw Garnków Bh-7031 | 7 134 грн. |
Berlinger Haus Aquamarine BH-7031 | 9 430 грн. |
Набір посуду Berlinger Haus Aquamarine Metallic Line 13 предметів із нержа | 7 500 грн. |
Відеоогляди
В набір входить:
- Сковорідка 20х4. 2 см
- Сковорідка 24х6. 8 см
- Каструля зі скляною кришкою 2.5 л, 20x10 см
- Каструля зі скляною кришкою 4.1 л, 24x12 см
- Каструля зі скляною кришкою 6.1 л, 28x12. 5 см
- Бакелітові підставки, 2 шт
РекомендуємоПорівняти в таблиці →