Сковорідка Berlinger Haus Black Burgundy BH-1841 26 см
Фото 5 |
Berlinger Haus Black Burgundy BH-1841 20 см26 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Burgundy BH-1841 26 см
Усі ціни 7 →Berlinger Haus BH-1841 | 922 грн. |
Сковорода 26 см Metallic Line Black Burgundy Berlinger Haus BH-1841 | 1 163 грн. |
Сковорода 26 см Metallic Line Black Burgundy Berlinger Haus BH-1841 | 1 214 грн. |
Сковорода 26 см Metallic Line Black Red Berlinger Haus BH-1841 | 1 011 грн. |
Сковорода 26 см Metallic Line Black Burgundy Berlinger Haus BH-1841 | 963 грн. |
Сковорода 26 см Metallic Line Black Burgundy Berlinger Haus BH-1841 | 959 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Metallic Line Black Red 26 см з антипригарним пок | 959 грн. |
Модификації Berlinger Haus Black Burgundy BH-1841
Ціни на Berlinger Haus Black Burgundy BH-1841 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Black Burgundy BH-1620 20 см | від 437 грн. | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Burgundy BH-1841 26 см | від 922 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →