Сковорідка Berlinger Haus Black Professional BH-6116 24 см
Фото 7 |
Berlinger Haus Black Professional BH-6116 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Professional BH-6116 24 см
Сковорода з мармуровим покриттям 24 см Berlinger Haus BH-6116 | 1 061 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Black Professional Line 24 см BH6116 | 828 грн. |
Сковорода 24,0 см Berlinger Haus Professional Line (6116BH) | 873 грн. |
Сковорода універсальна Berlinger Haus Black Professional BH-6116 24 см | 974 грн. |
Сковорода з мармуровим покриттям 24 см Berlinger Haus BH-6116 | 858 грн. |
Модификації Berlinger Haus Black Professional BH-6116
Ціни на Berlinger Haus Black Professional BH-6116 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Black Professional BH-6115 20 см | від 690 грн. | 12 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Professional BH-6116 24 см | від 828 грн. | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Professional BH-6117 28 см | від 1 044 грн. | 14 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Professional BH-6118 30 см | від 1 281 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →