Сковорідка Berlinger Haus Black Professional BH-6119 24 см чорний
Berlinger Haus Black Professional BH-6119 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Professional BH-6119 24 см чорний
Усі ціни 10 →Сковорода Berlinger Haus Black Professional Line 24 см (BH-6119) | 1 746 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Black Professional Line 24 см (BH-6119) | 1 739 грн. |
Сковорода с крышкой Berlinger Haus 24 см BH-6119 | 1 862 грн. |
Сковорода з мармуровим покриттям 24 см Berlinger Haus Black Professional L | 2 006 грн. |
Berlinger Haus BH-6119 | 1 899 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →