Каструля Berlinger Haus Black Professional BH-6124
Фото 3 |
Berlinger Haus Black Professional BH-6124 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Professional BH-6124
Усі ціни 9 →Каструля Berlinger Haus Black Professional Line з кришкою 6.1л Ø28х12.4см | 2 231 грн. |
Кастрюля Berlinger Haus Black Professional Line с крышкой 6.1л Ø28х12.4см | 2 231 грн. |
Berlinger Haus BH-6124 | 2 183 грн. |
Каструля Berlinger Haus Black Professional Line BH-6124 6,1 л 28 см | 2 394 грн. |
Каструля Berlinger Haus Black Professional Line BH-6124 6,1 л 28 см | 3 534 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Berlinger Haus Black Professional BH-6124
Ціни на Berlinger Haus Black Professional BH-6124 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Black Professional BH-6122 | від 1 435 грн. | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Black Professional BH-6123 | від 1 850 грн. | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus Black Professional BH-6124 | від 1 843 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →