Каструля Berlinger Haus Black Royal BH-1680
Фото 4 |
Berlinger Haus Black Royal BH-1680 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Royal BH-1680
Набір столових приборів Berlinger Haus Black Royal (BH-2156A) | 1 449 грн. |
Скороварка Berlinger Haus Black Royal 6л з таймером | 2 949 грн. |
Каструля з кришкою Berlinger Haus 6 л BH-1680 | 1 558 грн. |
Каструля Berlinger Haus Black Royal 6 л 24 см індукційна з кришкою-друшляк | 1 869 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →