Кухарський набір Berlinger Haus Black Silver BH-6218
Berlinger Haus Black Silver BH-6218 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Silver BH-6218
Усі ціни 7 →Кухонний набір Berlinger Haus Black Royal Collection 7 предметів (BH 6218) | 1 350 грн. |
Кухонный набор Berlinger Haus Black Royal Collection 7 предметов (BH 6218) | 1 344 грн. |
Набір кухонного приладдя Berlinger Haus Black Royal (BH-6218) | 1 099 грн. |
Berlinger Haus BH-6218 | 1 344 грн. |
Набір кухонного приладдя 7 пр Black Royal Berlinger Haus BH-6218 | 1 474 грн. |
Набір кухонного приладдя 7 пр Black Royal Berlinger Haus BH-6218 | 1 594 грн. |
Набір кухонного приладдя 7 пр Black Royal Berlinger Haus BH-6218 | 1 401 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →