Набір посуду Berlinger Haus Burgundy BH-1226
Berlinger Haus Burgundy BH-1226 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-1226
Усі ціни 10 →Набір посуду Berlinger Haus, 10 предметів, червоний (BH 1226N) | 10 534 грн. |
Набір посуду Berlinger Haus Bh 1226N, 15 предметів | 9 938 грн. |
Набор посуды Berlinger Haus Bh 1226N, 15 предметов | 9 901 грн. |
Набор посуды Berlinger Haus 15 пр BH-1226N | 9 509 грн. |
Набір посуду Berlinger Haus Burgundy Metallic Line 15 предметів BH-1226N | 11 418 грн. |
ще 5 пропозицій
Колірні варіанти моделі:
- Модель Berlinger Haus BH-1223 — Carbon Metallic
- Модель Berlinger Haus BH-1224 — Rose-gold Metallic
- Модель Berlinger Haus BH-1225 — Cream Metallic
- Модель Berlinger Haus BH-1226 — Red Metallic
РекомендуємоПорівняти в таблиці →