Сковорідка Berlinger Haus Burgundy BH-1252 24 см
Фото 9 |
Berlinger Haus Burgundy BH-1252 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-1252 24 см
Усі ціни 11 →Berlinger Haus BH-1252-N | 858 грн. |
Сковорода Burgundy Metallic Line 24х5см Berlinger Haus BH-1252-N | 941 грн. |
Сковорода Burgundy Metallic Line 24х5см Berlinger Haus BH-1252-N | 1 130 грн. |
Сковорода Red Metallic Line 24х5см Berlinger Haus BH-1252-N | 1 169 грн. |
Сковорода Red Metallic Line 24х5см Berlinger Haus BH-1252-N | 941 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Berlinger Haus Burgundy BH-1252
Ціни на Berlinger Haus Burgundy BH-1252 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Burgundy BH-1251 20 см | від 503 грн. | 15 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1252 24 см | від 608 грн. | 15 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1253 28 см | від 658 грн. | 28 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1254 30 см | від 828 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →