Каструля Berlinger Haus Burgundy BH-1256
Berlinger Haus Burgundy BH-1256 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-1256
Усі ціни 12 →Каструля з кришкою Berlinger Haus, 2,5л, червоний (BH 1256N) | 1 112 грн. |
Кастрюля Berlinger Haus Bh 1256N 2.5л (20х10.4 см) | 1 248 грн. |
Каструля Berlinger Haus Bh 1256N 2.5л (20х10.4 см) | 1 248 грн. |
Кастрюля с крышкой Berlinger Haus 2,5 л BH-1256N | 1 313 грн. |
Berlinger Haus BH-1256-N | 1 381 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Berlinger Haus Burgundy BH-1256
Ціни на Berlinger Haus Burgundy BH-1256 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Burgundy BH-1256 | від 1 030 грн. | 14 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1257 | від 1 144 грн. | 12 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1258 | від 1 402 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →