Каструля Berlinger Haus Burgundy BH-1258
Berlinger Haus Burgundy BH-1258 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-1258
Усі ціни 11 →Каструля з кришкою Berlinger Haus, 6,1 л, червона (BH 1258N) | 1 865 грн. |
Кастрюля Berlinger Haus 6.5 л (BH-1258N) | 1 775 грн. |
Каструля Berlinger Haus 6.5 л (BH-1258N) | 1 775 грн. |
Кастрюля с крышкой Berlinger Haus 6,1 л BH-1258N | 1 868 грн. |
BerlingerHaus Metallic Line с крышкой 6 л D28 см (BH-1258N) MetallicLineск | 1 865 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Berlinger Haus Burgundy BH-1258
Ціни на Berlinger Haus Burgundy BH-1258 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Burgundy BH-1256 | від 1 030 грн. | 14 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1257 | від 1 144 грн. | 12 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1258 | від 1 402 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →